Zestaw past polerskich MENZERNA - HCC1100 MCP2500 SF3500 3x250ml

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 118,00 zł 118.00
ilość szt.
Zyskujesz 118 pkt [?]
Ocena: 0
Producent: Menzerna
Kod produktu: 3056-613A4_20160704143723

Opis

Zestaw trzech past polerskich: HCC1100 + MCP2500 + SF3500!

Pasta polerska mocno ścierna (250ml).
MENZERNA Heavy Cut Compund 1100 umożliwia doskonały poziom korekcji lakieru osiągany w znacznie krótszym czasie w porównaniu z innymi pastami polerskimi. Skutecznie niweluje nawet głębokie defekty lakieru. Usuwa szlif o granulacji 1200. Testując ten produkt byliśmy zdumieni jak dobrze można wykańczać powierzchnię mocno ścierną pastą polerską. Nie zawiera silikonu. Zminimalizowane pylenie w trakcie polerowania maszynowego. Do użycia z piankowymi i wełnianymi padami polerskimi. Dla uzyskania najlepszych efektów Menzerna Heavy Cut Compound 1100 nadaj wysoki połysk pastą wykończeniową Menzerna Super Finish 3000.
Sposób użycia:
do użycia maszynowego: poleruj za pomocą polerki orbitalnej lub rotacyjnej oraz padów polerskich o odpowiedniej twardości. Optymalna prędkość obrotowa dla polerek rotacyjnych zawiera się w przedziale 1200-1800 obr/min. Pozostałości pasty usuń ręcznikiem z mikrofibry.

Pasta polerska średnio ścierna (250ml)
MENZERNA Medium Cut Polish to pasta polerska o umiarkowanej mocy. Skutecznie niweluje defekty lakieru. Usuwa szlif o granulacji 2500. Nie zawiera silikonu. Zminimalizowane pylenie w trakcie polerowania maszynowego. Do użycia z piankowymi padami polerskimi. Dla uzyskania najlepszych efektów po użyciu Menzerna Medium Cut Polish 2500 nadaj powierzchni lakieru wysoki połysk pastą wykończeniową Menzerna Final Finish 3000 lub Menzerna Super Finish 3500.
Sposób użycia:
do użycia ręcznego: nanieś produkt na ręczny pad polerski Lake Country CCS (pomarańczowy) i poleruj aż do usunięcia defektów. Pozostałości pasty usuń ręcznikiem z mikrofibry. do użycia maszynowego: poleruj za pomocą polerki orbitalnej lub rotacyjnej oraz padów polerskich o odpowiedniej twardości. Optymalna prędkość polerowania dla polerek rotacyjnych zawiera się w przedziale 1200-2000 obr/min. Pozostałości pasty usuń ręcznikiem z mikrofibry.

Pasta polerska lekko ścierna, wykończeniowa (250ml)
MENZERNA Super Finish 3500 to udoskonalona wersja produktu o oznaczeniu 106 FF. Ta pasta polerska oparta na nano-technologii pierwotnie zaprojektowana została do polerowania lakierów ceramicznych stosowanych w fabrykach Mercedes-Benz, jednak idealnie nadaje się do każdego rodzaju lakieru samochodowego. Ścierniwo w niej zawarte stanowią najwyższej jakości mikrocząsteczki ścierne o stałej, jednolitej wielkości co umożliwia uzyskanie doskonałego wykończenie powierzchni bez powstawania hologramów. Menzerna Super Finish usuwa drobne defekty lakieru, takie jak zarysowania, hologramy. Nie zawiera silikonu. Bardzo łatwa do spolerowania z lakieru po zakończonej pracy. Usuwa szlif o granulacji 3000. Do użycia z piankowymi, miękkimi padami polerskimi.
Sposób użycia:
do użycia ręcznego: nanieś produkt na ręczny pad polerski Lake Country CCS (czerwony) i poleruj okrężnymi ruchami dla usunięcia drobnych defektów i nadania połysku. Pozostałości pasty usuń ręcznikiem z mikrofibry. do użycia maszynowego: poleruj za pomocą polerki orbitalnej lub rotacyjnej oraz padów polerskich o odpowiedniej twardości. Optymalna prędkość polerowania dla polerek rotacyjnych zawiera się w przedziale 1200-2000 obr/min. Pozostałości pasty usuń ręcznikiem z mikrofibry.

Oryginalny produkt firmy MENZERNA!


Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl